Vážení budoucí účastníci “Na cestě změny”, po poslechu kurzu mého příběhu a návštěvy mých webových stránek se rozhodl/a podniknout cestu, která může změnit tvůj život. Děkuji ti za důvěru, připravil jsem pro tebe kurz, který je postaven tak, aby maximálně vyhovoval tvým potřebám, přáním a cílům.

Vítej na začátku tvojí cesty k osobní transformaci a sebepoznání. Tento kurz je určen těm, kdo chtějí najít sám/u sebe, pracovat na svém osobním rozvoji, prozkoumat vlastní hluboké vrstvy, zkoumat své emoce, osobnost a najít svoje vnitřní já. Žít život podle svých představ a pravidel, plnit si svá přání, své sny, cíle a opravdově žít a nepřežívat. Nejsme tady, abychom jen vydělávali peníze a platili složenky, půjčky, hypotéky a nemohli si nic dovolit, žít a užívat. Je to jenom naše vězení ve vlastní mysli, je to naše volba a rozhodnutí, že chceme a ne, že musíme. 

Začíná to vše podvědomě, protože proč bychom si to dělali vědomě, že? Dostaneš přesný návod (recept) jak na to. Je to stejné, jako když se montuje nábytek a říkáme si, že návod nepotřebujeme a že to zvládneme. Jasně, že to zvládneme, ale kolik času, energie a nervů to stojí? Jak vám to zní? Když to ale uděláme podle návodu a EGU řekneme, že je to skvělé, co když to bude rychlejší (jinak než v dnešní době), příjemné, bude tě to bavit a začneš si to užívat. Zjistíš, že je to vážně jednoduché, ale my si to děláme takové, jaké to chceme mít. Co když si uděláš návyk, zautomatizuješ si to, co děláš, ale neuvědomuješ si to? Třeba si jdeš automaticky ráno i večer čistit zuby, jdeš okolo kávovaru a cítíš kávu, na kterou máš najednou chuť. Když si zpocený/á, dáš si automaticky sprchu nebo cítíš vůni tvého oblíbeného jídla a najednou na něj máš chuť.  Vzpomeň si, když seš učil/a řídit- jaké to bylo na začátku? Brzda, plyn, spojka, pořád pozorovat okolí atd. A jak to máš teď, když řídíš? Je to v pohodě, protože sis to zautomatizoval/a. Tak takhle je to ze vším. Zkus teď, prosím, přestat číst a na chviličku se zastav a zamysli se.  

Teď se vraťme zpět k tématu.

Během následujících čtyř měsíců budeš mít jedinečnou příležitost prozkoumat hloubky své existence a dosáhnout svých snů. Tento kurz je inspirován cykly přírody a růstu stromu, což znamená, že každý měsíc bude věnován jednomu klíčovému tématu, které odpovídá jedné z fází tvého vývoje. Ve spojení s prastarou moudrostí stromů tě provedu přes čtyři klíčové fáze: přípravu půdy, zasazení semínka, péči o sazeničku a výstup na vrchol. 

Úvodní uvítání ke kurzu a na co se ve stručnosti podíváme: 

1. Měsíc – “Příprava půdy”: 

Zaměříme se na tvoji minulost a prozkoumáme vzorce, které ti brání v osobním růstu. Prozkoumáme stíny tvého dětství, podíváme se na minulé zkušenosti a situace, které formovaly tvoji osobnost. Cílem je očistit tvoji “půdu” a vnitřní svět a připravit se na nový růst a začátek.

2. Měsíc – “Zasazení semínka”: 

Tento měsíc se soustředíme na tvoji současnost a stanovíme cíle, sny nebo přání pro budoucnost. Položíme si otázky, které ti pomůžou lépe pochopit, co od života vlastně chceš, kým nebo čím chceš být, jak chceš myslet a hlavně jak se chceš cítit. Věř sobě a společně zasadíme “semínko” tvých snů. 

3. Měsíc – “Péče o sazeničku”: 

Budeme pracovat na rozvoji nových zdravých návyků a rituálů, které podpoří růst tvého “semínka” do silného a zdravého stromu. Zaměříme se na praktické kroky, které tě posunou blíže k tvým přáním, snům nebo cílům. 

4. Měsíc – “Výstup na vrchol”: 

Pohled z korun stromů ti umožní vidět tvoje sny, přání a cíle naplněné. Uvědomíš si, jaké kroky jsi pro to udělal/a, uvidíš vlastní výsledky a co všechno jsi dokázal/a.

+ a hodně dalších BONUSŮ.

Co tě ještě čeká během kurzu:

Během kurzu budou probíhat například vedené meditace. Kromě toho, že se individuálně uvidíme každý týden na 1,5 hod., tak budou i společná online setkání, kdy se potkáme vždy ke konci měsíce (fáze 1, 2, 3 a 4) přes Google Meet (živé společné vysílání a sdílení). Každý bude mít možnost a prostor sdílet své zážitky, uvědomění, pocity, to, co se povedlo i nepovedlo za konkrétní měsíc. Na konci posledního, čtvrtého měsíce, se opět společně potkáme a to živě. Domluvíme se na konkrétní den, naplánujeme termín, sejdeme se všichni společně, dáme si skvělé jídlo, saunu, relax, budeme sdílet, zastavíme se, začneme psát nový příběh a scénář. Uděláme si super den 🙂 

Vytvoříme také společnou komunitu na WhatsAppu, kde se budeme společně podporovat, motivovat, každý tam vnese svoji jedinečnou esenci. Budeme společně tvořit, překonávat všechny překážky, výzvy a problémy. Když se budeš držet návodu a poslouchat svoje srdce, tak na konci zjistíš, že překážky a problémy nejsou a neexistují, jenom to tak máme my pojmenované. Můžu si sám sobě doopravdy říct, že s tím umím pracovat a celý život se učím, budu se učit s maximální pokorou a moudrostí. Naučíš se ovládat své emoce (ne ony tebe), tvoje strachy budou tvými nejlepšími parťáky, naučíš se milovat výzvy, naučíš se milovat hlavně uvnitř sebe, začneš vše cítit, žít podle vlastních představ a pravidel, sundáš ty černobílé brýle a nasadíš si ty, které si uděláš na míru pro sebe.

Jestli s tebou něco rezonuje, přemýšlíš o tom nebo chceš a bojíš se? Tak ti řeknu, že je to v naprostém pořádku a je to další zkouška na tomto světě. Můžu ti slíbit, že všechno, co budeme společně individuálně řešit, zůstane mezi námi. Máš moji 100% důvěru a očekávám to i od tebe. Budu tě podporovat a říkat věci tak, jak to cítím. Občas se ti to nebude líbit, budeš dělat vlastní kroky do neznáma, budeš se možná litovat, ale více milovat. Budu tvůj parťák, přítel a průvodce na tvojí cestě. Dostaneš podporu, kterou jsem tenkrát hledal a nedostal. Naučíš se, jak žít a být svobodný, mít vše co si přeješ, naučíš se milovat sám/a sebe i ty, kteří ti ublížili. Já jsem dokázal odpustit, našel jsem své strachy, touhy, propasti, lásku, štěstí, hojnost všeho, rodinu a svobodu. Uviděl jsem tu krásu okolo, kterou jsem měl dřív před sebou, ale neviděl jsem ji. Jestli chceš najít tu krásu, dělat co tě baví a najít lehkost, jednoduchost, radost, lásku, přátele, mít zdravou rodinu, vše co si přeješ a hlavně být SVOBODNÝ/Á. Pokud tohle čteš, není to NÁHODA, tak už na nic dál nečekej nečekej, kapacita je pouze pro 12 šťastlivců.

Pokud budeš chtít, tak tě ZDARMA zvu na Facebookovou společnou skupinu NA CESTĚ ZMĚNY (a ne, není to sekta :D). Pokud ti někdo říká, že jsi DIVNÝ/Á a cítíš, že na tento svět nepatříš, máš kolem sebe lidi, kteří ti berou energii nebo ti nic nepřináší, tak jsi na správném místě. Najdeš zde stejně naladěné přátele, budeme se vzájemně podporovat, učit se navzájem, dostaneš podporu a budeš i ty sdílet cokoliv budeš chtít, cítit nebo potřebovat. V této skupině nikdo nikoho nehodnotí, neposuzuje, nikdo není špatný ani dobrý, ani málo ani hodně. Prostě všichni jsme individuální takoví, jací jsme. Nebudeš na nic sám/a, na žádné situace ani “problémy”. Zkrátka tam jsme všichni na stejné frekvenci. Jsou a budou tam lidi, kteří řeší stejné nebo podobné věci jako ty. Poznáš nové přátele a začneš možná dělat věci konečně JINAK.

Rekapitulace toho, co kurz obsahuje a jak bude probíhat:

1.Individuální přístup:

Každý týden se sejdeme na 1,5 hodiny individuálně, buď osobně nebo online, podle tvých preferencí. Tato setkání jsou jádrem kurzu a umožní mi to se věnovat přímo tvým potřebám a otázkám.

2.Týdenní setkání:

Setkáváme se ve stejný den a čas, což umožní lépe připravit a zorganizovat si čas. Tato pravidelnost vám pomůže lépe se nejlépe a na proces změny.

3.Společný měsíční Zoom:

Ke konci každého měsíce se sejdeme všichni účastníci kurzu na společném Zoom setkání. Tato setkání poskytují příležitost ke sdílení zkušeností, sdílení mezi námi a společným posouzením dosažených pokroků.

4.Společné setkání naší čtyřměsíční cesty (v rámci bonusu v ceně kurzu):

Po úspěšném dokončení naší čtyřměsíční cesty se všichni účastníci kurzu setkáme osobně, abychom společně oslavili dosažené úspěchy a sdíleli naše zkušenosti.

Toto setkání bude příležitostí nejen pro relaxaci a užití si dobře zaslouženého odpočinku, ale také pro navázání hlubších vztahů s ostatními účastníky. Domluvíme se na konkrétním dni a místě, kde společně strávíme den plný skvělého jídla, sauny, relaxace a sdílení. Bude to den, kdy se zastavíme, pochválíme se, oceníme společně cestu, kterou jsme prošli, a začneme psát novou kapitolu svého nového příběhu.

Těšte se na den plný inspirace, vzájemné podpory, lásky, přátelství a radosti z toho, že jsme součástí této zvláštní společné komunity.

5. Podpora komunity:

Vytvoříme WhatsAppovou skupinu, kde můžete sdílet své zážitky, úspěchy i výzvy.

Tato komunitní společná podpora je klíčová pro udržení motivace a pocitu, že na této cestě nejste sami.

6.Pravidlo 80/20:

V kurzu uplatňuji pravidlo 80/20, kde 20 % času je věnováno teorii a 80 % praktické práci. Hurá do akce a neznáma.

Díky tomu opravdu získáš nejen potřebné informace, ale především praktické zkušenosti a návyky.

7.Vedené meditace a hluboké dotazy:

Součástí kurzu jsou také vedené meditace a techniky dotazování, které ti pomohou otevřít nové pohledy na sebe sama a svět kolem sebe (vše, co je uvnitř nás, je odraz našeho okolí).

8. Práce s emocemi a myšlením:

Zaměříme se na práci s tvými emocemi a myšlenkovými vzorci, abychom odhalili a transformovali to, co ti brání v dosahování tvých snů, přání nebo cílů.

Tento kurz je pro tebe, pokud jsi na sobě připraven/a pracovat, chceš se otevřít novým možnostem a udělat kroky k životu, po kterém toužíš, JINAK.

S mojí pomocí a podporou společné komunity prožiješ transformační cestu, na jejímž konci uvidíš své výsledky, sny, přání a naplněné cíle.

Objev cestu k sebepoznání a transformaci za exkluzivní cenu! Původní cena je 29 999 Kč, nyní můžete získat tento transformační kurz NA CESTĚ ZMĚNY za speciální cenu 19 999 Kč. Navíc nabízím možnost platby na splátky, abychom zajistil, že tento život měnící zážitek je dostupný pro každého, kdo je připraven podniknout kroky k osobnímu růstu a změně. Nezmeškej tuto jedinečnou příležitost investovat do sebe a své budoucnosti.

Těším se na naši společnou cestu změny, tvůj osobní růst a transformaci. 

S úctou, podporou a pokorou,

Transformační průvodce Edyy

Zavolej mi

+420 774 289 172

nebo mi napiš

transformacni.pruvodce.zivotem@gmail.com