Na této cestě životem jsem si prošel mnoha zkušenostmi, které formovaly člověka, jímž jsem dnes. Každé téma, každá oblast, kterou zde na mých stránkách najdeš, jsou výsledkem mé vlastní cesty – vyzkoušel jsem si je, zažil, pocítil a nyní jsem zde, abych mohl své poznatky a zkušenosti předávat dál. 

Chci, aby každý, kdo se rozhodne následovat mnou nabízenou cestu, věděl, že to, co zde najde, není jen souhrn teorií, nakoukaných videí na youtube nebo cizích příběhů. Jsou to mé vlastní zkušenosti, mé osobní prožitky a příběhy, které jsem si prošel. Mým cílem je sdílet to, co mi pomohlo, co mě posunulo v před, a co může pomoci i tobě na tvojí vlastní cestě k lepšímu životu.

Každá rada, každý návod nebo technika, kterou zde najdeš, je něco, co jsem sám vyzkoušel a co mi pomohlo pochopit, jak žít plnější, šťastnější a svobodnější život. Proto jsem se rozhodl své “know-how” předávat dál, abych podpořil ty, kteří hledají svou cestu, své poslání, nebo jen chtějí zlepšit kvalitu svého života.

Věřím, že sdílením svých zkušeností mohu být mostem k novým možnostem pro všechny, kteří jsou připraveni na změnu. Jsem zde, abych ti podpořil, poskytl ti nástroje a ukázal cestu, která vede k osobnímu rozvoji, sebepoznání a štěstí.

Představ si, že tvůj život je knihou, kterou píšeš každým svým krokem, myšlenkou a rozhodnutím. Doteď jsi možná psal pod vlivem okolností, strachu a nejistoty, které ti diktovaly, jak má vypadat. Každá stránka byla plná nejasností a otazníků, jako bys psal ve tmě bez světla a vedení. Moje role ve tvém životě je jako světlo, které ti umožní vidět skryté možnosti a nevyužitý potenciál, který v sobě máš. Společně otočíme novou stránku, na kterou budeš mít možnost psát příběh podle svých pravidel, s jasností, směrem a účelem.

Jako když se v lese objeví průsek, který náhle dovede na jasnou cestu vedoucí k tvým snům a cílům, i já ti ukážu cestu, po které můžeš jít s hlavou vztyčenou a srdcem plným odvahy. Nejde o to, zahodit starou knihu, ale začít psát novou kapitolu s vědomím, že máš v rukou pero a svobodu vybrat si, jaký bude příběh tvého života.

Tak jako se z malého semínka může vyvinout silný strom, i tvůj život může dosáhnout nečekaných výšek, pokud se rozhodneš zasadit semínko změny. Já jsem zde, abych ti pomohl najít správnou půdu, poskytl vodu a světlo, které potřebuješ pro svůj růst. Tvůj život je tvůj příběh a ty jsi jeho hlavní hrdina. Pojďme společně psát kapitolu, ve které objevíš své poslání, naučíš se milovat sebe a svět a začneš žít plný radosti, smyslu a spokojenosti.

Děkuji ti za důvěru a těším se na společnou cestu plnou objevů a růstu.

VZTAHY

Potřebuješ vyřešit/zlepšit osobní vztahy s partnerem? Řešíš rozchod a na nic jiného nemyslíš nebo řešíš rozvod, partner/ka nespolupracuje, dělá vše schválně, k tomu řešíš děti, bydlení a hlavně finance? Hledáš partnera/partnerku a pořád nic? Vyzkoušel/a jsi všechno možný a ani Tinder nefunguje? (on je takový, ona je taková), to není možný, zní ti to povědomě? Co slovo opravdový přátelství, jak to máš? Rozumí tě všichni nebo jsem jiný/jiná než ostatní? Rodinné vazby nebo děti jsou výzva? Chceš zlepšit pracovní vztahy s kolegy či nadřízenými nebo zlepšit komunikace s klienty? Chceš mít pohodu, klid a mít vztahy s přáteli, partnerem, rodinou, hlavně sám/sama sebou nebo okolím, tak jak chceš pouze jenom ty?

Růst jako osoba
Odhal svůj plný potenciál a otevři dveře k proměně svého života podle vlastní představ a pravidel.

Stojíš na rozcestí a hledáš cestu k osobnímu růstu? Přemýšlíš, jaké oblasti svého života bys měl/a vylepšit, aby se každý den stal krokem k lepšímu já? Přestaň se ztrácet v nekonečném koloběhu informací a začni jednat.
Jako tvůj transformační průvodce ti ukážu, jak odhalit tvé skutečné poslání a naplnit tvé sny.

Nenech svůj život jen plynout, staň se jeho tvůrcem. S mou pomocí identifikuješ klíčové oblasti pro tvůj osobní rozvoj a společně vytvoříme strategii, která tě posune tam, kde opravdu chceš být. Připrav se na cestu plnou objevů, která tě povede k většímu sebevědomí, lepším vztahům a smysluplné kariéře.

Je čas začít žít život podle tvých představ! Vyber si téma "Růst jako osoba" a společně otevřeme dveře k novým možnostem.

Meidtace

Vše se připravuje

Práce s emocemi

Vše se připravuje

Podíváme se na vztahy

Vše se připravuje

Finanční situace

Řešíš správu osobních financí (z výplaty do výplaty? Nemáš žádné/skoro žádné úspory? Chceš investovat nebo zjistit co jsou peníze a jak fungují? Dluhy narůstají nebo potřebuješ snižovat dluhy? Chceš se naučit zvyšování příjmy? Nauč se sám/a finanční plánování. Vlastního finančního genia dostaneš ZDARMA

Zdravotní stav:
Zaměříme se na střevní mikrobiom (protože střeva jsou náš druhý mozek)

Řešíš fyzické zdraví nebo prevence nemocí? (jak často seš nemocný/á)? Chceš zlepšit stravovací návyk? Mít pravidelný pohyb a psychickou odolnost? Nebo máš několik závislostí? (kouření, alkohol, nezdravé jídlo, porno, nic nedělání, netflix, hraní her, párty?) dej si tam co potřebuješ.

Výšlapy na hory

Vše se připravuje

KARIÉRA

Chceš postup v práci nebo změnit zaměstnání? Chceš začít podnikat nebo si založit vlastní firmu? Chceš budovat svojí a kariéru nebo firmu? Rád/a jdeš dopředu rozvíjíš se nebo chceš zlepšit svoje dovedností, pracovní podmínky? Hledáš rovnováhu? Chceš zjistit svoje poslání nebo ho víš, ale nevíš co dřív? Chceš najít práci snů nebo dosahovat profesních cílů?

Otužování

Vše se připravuje

Nastavení vize a cíle

Vše se připravuje

Najdeme svobodu

Vše se připravuje