Individuální konzultace online nebo osobně

Pozornost:

Představ si, že bys mohl(a) najít klíč k tomu, co tě v životě skutečně trápí nebo brzdí. Ať už jde o vztahy, finance, zdraví, nebo třeba práci. Co kdybych ti řekl, že existuje způsob, jak se s tím vypořádat na úplně jiné úrovni, než jsi zvyklý(a)? Ano, mluvím o přístupu, který ti otevře oči a pomůže ti vidět věci z nové perspektivy. Představuji ti unikátní službu – Individuální setkání, které ti změní život.

Zájem:

Máš pocit, že se v životě točíš v kruhu a nemůžeš najít cestu ven? Cítíš se někdy ztracený(a) ve svých emocích, myšlenkách nebo vztazích? Jsem zde, abych ti ukázal, že nejsi v tom sám/sama. Jako mentální kouč, mentor a transformační průvodce ti nabízí svou ruku a zkušenosti, abychom společně prošli cestou, která tě dovedla k pochopení a změně. Společně se podíváme do hloubky tvých problémů a najdeme řešení.

Přání:

Zaměříme se přesně na to, co potřebuješ. Nahlédneme do tvých vztahů, prozkoumáme tvé finance, zdraví, práci a svobodu. Společně připomeneme tvé sny a přání. Rozložíme na stůl tvé emoce a probereme všechny oblasti tvého života a půjdeme do úplné hloubky. A to vše v bezpečném prostředí, kde je důvěra a soukromí na prvním místě. Jsem zde pro tebe, abych ti poskytl maximální podporu a ukázal, že cesta existuje.

Akce:

Teď je ten pravý čas udělat první krok ke změně. Zarezervujte si své individuální setkání ze 3 možností za speciální ceny a začněte společně pracovat na vašem osobním růstu a štěstí. Připrav se na hodiny, které mohou změnit tvůj život. Nečekej a rezervuj si své místo hned teď. Protože každý z nás si zaslouží žít život plný radosti, spokojenosti a lásky. Jsem zde pro tebe, abych ti pomohl na této cestě. Kontaktujte mě a otevřete dveře k nové kapitole vašeho života.

Individuální setkání jsou omezeny, dle počtu přihlášených klientů.

Hledáš cestu, jak řešit své problémy a cítit se opět šťastně, ale doopravdy šťastně? Nabízím ti individuální konzultace, které ti pomohou najít cestu k sobě, aby si to vše cítil/a.

Ukážu ti, jak se muže žít jinak, být svobodný/á a začít opravdově dýchat. Můžete si vybrat ze tří délek setkání:

Individuální setkání online nebo osobně 60 min.
ve výši 1 333 Kč

60 minut - Probereme základní témata a oblasti, které tě trápí. Ideální, pokud hledáš rychlou orientaci nebo potřebuješ poradit s konkrétní situací.

Individuální setkání online nebo osobně 90 min.
ve výši 1 888 Kč

90 minut - Ponoříme se hlouběji do tvých pocitů a problémů. Vhodné, pokud máš pocit, že tvoje situace vyžaduje více času a pozornosti, abychom mohli probrat vše důkladněji.

Individuální setkání online nebo osobně 120 min.
ve výši 2 222 Kč

120 minut - Nejkomplexnější možnost, kde se dostaneme do úplných hlubin tvých emocí a situací. Pokud cítíš, že potřebuješ velmi detailní a hlubokou práci na sobě, je toto nejlepší volba pro tebe.

Klient si může flexibilně rozvrhnout, kolik času chce věnovat jednotlivým konzultacím - ať už je to 1, 1,5, nebo 2 hodiny. Díky tomu můžeme pracovat intenzivněji a efektivněji. Navíc, můžeš využít mou pomoc i několikrát do týdne, v závislosti na tvých potřebách a tempu.

Výhodou je, že spolu můžeme jít opravdu do hloubky a přesně na míru nastavit časový rozvrh. Můžeš se rozhodnout pro krátkou hodinovou konzultaci nebo pro delší dvouhodinovou seanci - vše je na tobě. Neváhej a vyber si balíček, který ti nejvíce vyhovuje.

Buď to bude první krok na tvé nové cestě. Těším se, že tě budu moci doprovázet na této vzrušující cestě za poznáním sebe sama a tvých možností.