Přemýšlíš o tom, jak maximalizovat každý moment svého osobního rozvoje a hledáš flexibilitu, která odpovídá tvému životnímu stylu? S mými 12,24 nebo 36 hodinovým balíčkem individuálního setkání získáš přesně to. Na rozdíl od pevně stanovených termínů ti tento balíček umožní určit si délku každého setkání podle tvých aktuálních potřeb a preferencí. To znamená, že můžeš prohloubit svůj osobní rozvoj v momentech, kdy to nejvíce potřebuješ, a to i když se tvůj plán na poslední chvíli změní. Zvol si setkání v délce od 1 hodiny až po několik hodin, a to kdykoliv ti to vyhovuje – v nepravidelných týdnech či dnech. Tento balíček je navržen tak, abys měl možnost ponořit se do úplné hloubky každého tématu, které tě zajímá, a posunout tak svůj osobní růst na zcela novou úroveň. Přizpůsob se svým potřebám a proměň každé setkání v jedinečnou příležitost pro svůj rozvoj.

Balíček individuálních konzultací/setkání!
Je jen na tobě, zda si vybereš online setkání (z pohodlí domova) nebo osobní setkání.

Pozornost:

Máš pocit, že se ve svém životě chystáš v kruhu? Že se snažíš udělat změnu, ale vždycky se vrátíš zpět na začátek? Představ si, že existuje klíč, který může odemknout dveře k tvému ​​skutečnému potenciálu. Jmenuje se “Individuální setkání online nebo osobně. Já pomáhám tobě a ty pomáháš sobě.”

Zájem:

Tato služba není jen obyčejným rozhovorem. Je to cesta k sobě, kde se podíváme na všechny aspekty tvého života, které potřebují pozornost a péči. Budeme se věnovat tvým vztahům, zdraví, financím, práci a svobodě. Společně objevíme zapomenuté sny a přání. Nejedná se o povrchní řešení, ale o hlubokou transformaci, která umožní žít život, po kterém toužíš.

Přání:

Představ si, že po našem setkání pocítíš neuvěřitelnou úlevu a jasno v tom, co dělat dál. Budeš mít nástroje a techniku, jak zvládat své emoce a jak čelit výzvám, které před tebou stojí. A co je nejlepší, nebudeš na to sám/sama. Budeš mít mou maximální podporu a důvěru, a vše, co společně probereme, zůstaneme jen mezi námi a máš mojí 100% důvěru.

Akce:

Nečekej déle a udělej první krok k životu, po kterém toužíš. Objednejte si speciální balíček na několik individuálních setkání, už dnes a začni pracovat na své transformaci. Jsem zde, abych ti pomohl najít cestu ven z bludného kruhu a směřovat k naplněnému a šťastnému životu. Kontaktuj mě na email nebo telefonicky a domluvíme si tvůj termín a čas. Těším se na setkání s tebou! Tvá cesta začíná teď.

Balíček je omezen, dle počtu přihlášených klientů a na dobu určitou.

Přemýšlíš o změně ve svém životě a nevíš, jak na to? Nabízím ti individuální online konzultace, které ti pomohou nalézt cestu.

Můžeš si vybrat z balíčků 12, 24 nebo 36 hodin, v závislosti na tom, jak hluboko chceš do svých témat zasáhnout.

12 hodinový předplatný balíček
online nebo osobně
ve výši 12 222 Kč
(původní cena 23 333 Kč)

12hodinový balíček - Ideální pro základní orientaci. Společně probereme klíčová témata a nastavíme směr, kterým se vydat. Bude to jako vzít mapu a označit si na ní místa, která chceš navštívit.

24 hodinový předplatný balíček
online nebo osobně
ve výši 24 444 Kč
(původní cena 46 666 Kč)

24hodinový balíček - Pokud chceš jít hlouběji, tento balíček je pro tebe. Společně prozkoumáme tvé emoce a situace, které tě ovlivňují, abychom našli efektivní cesty k jejich řešení. Je to jako ponořit se do oceánu a objevovat korálové útesy pod hladinou.

36 hodinový předplatný balíček
online nebo osobně
ve výši 36 666 Kč
(původní cena 69 999 Kč)

36hodinový balíček - Pro ty, kteří chtějí kompletní ponor do sebe sama. Spolu se podíváme na tvé hluboké emoce, minulost i budoucí směřování. Pomohu ti objevit, co všechno můžeš ve svém životě změnit, aby byl plnější a šťastnější. Je to jako výprava do neznáma s průvodcem, který ti ukáže cestu.

Můžeš si flexibilně rozvrhnout, kolik času chceš věnovat jednotlivým konzultacím - ať už je to 1, 1,5, nebo 2 hodiny a více.
Díky tomu můžeme pracovat intenzivněji a efektivněji. Navíc, můžeš využít mou pomoc i několikrát do týdne, v závislosti na tvých potřebách a tempu. Výhodou je, že spolu můžeme jít opravdu do hloubky a přesně na míru nastavit časový rozvrh.

Můžeš se rozhodnout pro krátkou hodinovou konzultaci nebo pro delší dvouhodinovou seanci - vše je na tobě. Neváhej a vyber si balíček, který ti nejvíce vyhovuje.

Buď to bude první krok na tvé nové cestě. Těším se, že tě budu moci doprovázet na této vzrušující a transformační cestě za poznáním sebe sama a tvých možností.