Krok č. 2: Než začneme Děkuji, že jsi se rozhodl/a vykročit na cestu k sebepoznání a transformaci a za důvěru, kterou mi projevuješ vyplněním dotazníku. Tvoje odpovědi mi poskytují cenný vhled do tvého života, výzev, s nimiž se potýkáš, a změn, po kterých toužíš. S tvými informacemi pečlivě pracuji, abychom společně našli nejlepší cestu k dosažení tvých přání, snů a cílů. Nyní, když mám tvoje odpovědi, brzy se ti ozvu, abychom společně probrali výsledky. Zavolám ti na krátký, 15-30 minutový rozhovor, kde si společně ujasníme tvoje přání a očekávání od kurzu. 

Tento rozhovor je klíčovým krokem k tomu, abychom se ujistili, že naše spolupráce bude co nejefektivnější a přinesla ti vše, co hledáš Pokud zjistíme, že jsme na stejné vlně a že spolupráce mezi námi bude vzájemně obohacující, pošlu ti další informace e-mailem. Společně si naplánujeme přesný den a čas našeho prvního setkání a pustíme se do práce na tvojí transformaci. Těším se na naše společné setkání a na cestu, na kterou se společně vydáme. 

Tvoje odhodlání a otevřenost změně jsou prvním krokem k naplnění tvého potenciálu a životu, po kterém toužíš. Společně odhalíme krásu tvého vnitřního světa a učiníme kroky k životu plnému radosti, lásky, hojnosti a svobody. 

S úctou a podporou a pokorou Transformační průvodce Edyy