Pozor, Pozor! Máš před sebou klíč k transformaci tvého života!

Představuji ti 3 měsíční transformační balíček online!

Poznání:

Už jsi někdy cítil/a, že se tvůj život točí v kruhu a ty stojíš na jednom místě? Máš pocit, že je čas na změnu, ale nevíš, jak na to? Mám pro tebe řešení, které může znamenat přelom ve tvém životě. Sám jsem si to zažil a pokud jsem to dokázal já, tak věr, že i ty.

Zájem:

Co kdybych ti řekl, že máš možnost projít transformačním procesem, který se dotkne všech aspektů tvého života? Osobní růst, kariéra, finance, zdraví, vztahy… Nic není mimo dosah. A co víc, co kdybychom ti řekl, že tě provedu každým krokem cesty?

Přání:

Ve 3 měsíčním transformačním balíčku tě čeká 12 individuálních setkání po 60 minutách a každý týden ve stejný čas, kde se zaměříme přímo na tebe a tvé potřeby. Ať už se potýkáš s emocemi, strachy, závislostmi, únavou, problémy ve vztazích, finančními obtížemi nebo máš špatný zdravotní stav, jsem zde, abychom ti pomohli najít cestu ven. Kromě toho tě čeká test osobnosti, ebooky, deník vděčnosti, vedené meditace a dalších benefitů, které ti otevřou dveře k hlubšímu pochopení sebe sama.

Akce:

A teď si představ, že všechno toto můžeš mít za speciální cenu 13 333 Kč (původní cena 19 999 Kč)! Ale pozor, nabídka je časově omezená a počet míst je opravdu limitovaný. Nechceš přece propásnout tuto jedinečnou příležitost k proměně tvého života, že? Pokud potřebuješ rozdělit finanční  částku na menší kousky, tak se určitě domluvíme!

 

Nastal čas otevřít dveře k nové kapitole tvého života. 

Vše, co potřebuješ, je odvaha udělat první krok. A věř, když říkám, že když budeš kráčet po této cestě se mnou, tvůj život se změní k nepoznání. Staň se nejlepší verzí sebe sama. Tvůj poklad (štěstí), který hledáš je uvnitř tebe a společně ho najdeme. Tvůj nový život začíná právě teď.

Kontaktuj mě a rezervuj si své místo na cestě k transformaci. Tvůj nový život čeká a na tobě je pouze rozhodnutí a vzít zodpovědnost za svůj život! 

Balíček je omezen, dle počtu přihlášených klientů.

 

Neztrácej čas životem, který tě nenaplňuje, nepřežívej, život není boj, ale jedna velká HRA, kterou můžeš hrát podle svých vlastních pravidel a představ (je to pouze o síle myšlenky). Objednej si svůj 3 měsíční transformační balíček dnes a začni psát novou kapitolu svého života, kapitolu plnou štěstí, úspěchu, lásky a osobního růstu.